Pas Coutinhos, Bayern-i prezanton zyrtarisht blerjen e 5-të në merkato

Pas Coutinhos, Bayern-i prezanton zyrtarisht blerjen e 5-të në merkato

16:32, 20/08/2019

Skuadra e Bayernit ka realizuar transferimin e pestë në këtë merkato.

Talenti 20-vjeçar, Michael Cuisance ka nënshkruar kontratë me Bayernin deri më 2024. Ditën e sotme bavarezët prezantuan zyrtarisht mesfushorin e talentuar.

Deri tani Bajerni ka nënshkruar me Philippe Coutinho nga Barcelona në formë huazimi, Lucas Hernandez nga Atletico, Benjamin Pavard nga PSG dhe Ivan Perisic nga Interi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco