Barça ndryshon ofertën për Neymarin, zbulohet propozimi joshës për PSG-në

Barça ndryshon ofertën për Neymarin, zbulohet propozimi joshës për PSG-në

23:09, 19/08/2019

Huazim 1-vjeçar me të drejtë blerje, në stilin Coutinho-Bayern Munich.

Është kjo formula që sipas “RAC1”, Barcelona ka përgatitur për të prezantuar te drejtuesit e PSG ofertën zyrtare për yllin brazilian.

Burime të sigurta pranë klubit katalanas konfirmojnë në fakt se mes drejtuesve blaugrana ka shumë besim dhe optimizëm për finalizimin e suksesshëm të transaksionit me kampionët e Francës për të rikthyer Neymar në Spanjë .

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco