VIDEO/ Penallti për Man United, e pabesueshme çfarë bën Pogba!

VIDEO/ Penallti për Man United, e pabesueshme çfarë bën Pogba!

22:28, 19/08/2019

Manchester United shpërdoroi mundësinë e artë për të kaluar sërish në avantazh përballë Ëolves në ndeshjen e javës së dytë në Premier League.

Në minutën e 68 ishte Pogba i cili gaboi nga pika e bardhë e penalltisë. Gjuajtja e francezit u neutralizua nga portieri kundërshtar.

Ndeshja momentalisht është në barazim 1-1.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco