VIDEO/ Wolves ndëshkon Man United, mesfushori shënon supergol në Angli

VIDEO/ Wolves ndëshkon Man United, mesfushori shënon supergol në Angli

22:15, 19/08/2019

Wolves ka shtangur të gjithë pasi ka barazuar rezultatin në 1-1 përballë Manchester United.

NĂ« minutĂ«n e 55’ ishte mesfushori Ruben Neves ai i cili shĂ«noi njĂ« supergol nga distanca.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco