VIDEO/ Man United kalon në avantazh, shënon Martial

VIDEO/ Man United kalon në avantazh, shënon Martial

21:28, 19/08/2019

Manchester United ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Wolves në  ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Premier League.

Në minutën e 27’ ishte Anthony Martial ai i cili shënoi me një gjuajtje diagonale.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco