VIDEO/ Mbappe po çmend botën me shpejtësi marramendëse, ja çfarë i bën kundërshtarit!

VIDEO/ Mbappe po çmend botën me shpejtësi marramendëse, ja çfarë i bën kundërshtarit!

17:32, 19/08/2019

Paris Saint-Germain ka pësuar humbjen e parë për sezonin e ri. Të besuarit e Tuchel u mposhtën me rezultatin 2-1 nga Rennes.

Pavarësisht se nuk arriti ta ndihmojë ekipin e tij, Kylian Mbappe në një moment shndërrohet në rrufe të vërtetë.

Ai ishte aq i shpejt sa që kundërshtari nuk kishte se çfarë të bënte, por në fund, 20-vjeçari ishte i pafat para portës së kundërshtarit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco