Hysaj e ka kuptuar se duhet t'i thotë lamtumirë Napolit, ja ku pritet të transferohet

Hysaj e ka kuptuar se duhet t'i thotë lamtumirë Napolit, ja ku pritet të transferohet

13:13, 19/08/2019

Eleid Hysaj me shumë mundësi përpara mbylljes së merkatos do të largohet nga Napoli.

Sipas asaj që raporton “Corriere dello Sport” lojtari e ka kuptuar që drejtuesit , si dhe trajneri Anceloti nuk e dëshirojnë më në skuadër dhe i ka hapur rrugë një transferimi të mundshëm.

Roma orët e fundit po kërkon me insistim që ta afrojë në skuadër, dhe për këtë arsye është duke biseduar me agjentin e Hysajt.

Detaje të reja pritet të dalin më vonë nga kjo çështje.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco