Rivalët e Juventus në Serie-A kërkojnë të marrin shërbimet Mario Mandzukic

Rivalët e Juventus në Serie-A kërkojnë të marrin shërbimet Mario Mandzukic

10:50, 19/08/2019

Kanë mbetur 10 ditë nga mbyllja e merkatos dhe klubi i Juventus po lëviz me hapa të shpejtë, pasi i duhet që të largoj disa lojtarë që janë jashtë planeve të trajnerit Sarri.

Një ndër ta është edhe Mario Mandzukic. Për të cilin ka shfaqur interes klubi i Milanit.

 Sipas medieve italiane të dyja ekipet italiane kanë nisur bisedimet për të përmbyllur gjithçka.

Kroati pritet që t’i japë lamtumirën ekipit torinez në ditët në vazhdim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco