Ekipi i Ligue-1 i ofron Icardit një pagë të majme

Ekipi i Ligue-1 i ofron Icardit një pagë të majme

10:17, 19/08/2019

Një tjetër klub ka hyr në garë për shërbimet e Mauro Icardit.

Sipas mediave italiane, klubi i Monacos i ka ofruar sulmuesit argjentinas një pagë të majme, në mënyrë që t’i bashkohet klubit të prinicpatës.

Skuadra e Ligue 1 është e gatshme që t’i ofrojë Icardi një pagë prej 12 milion eurosh, ndërsa ekipit të Interit plot 70 milion euro plus bonuse.

Mësohet se “zikaltërve” i ka pëlqyer kjo ide, por gjithçka varet nga dëshira e lojtarit, i cili e ka shprehur me kohë se dëshiron vetëm Juventus.

 

                                                                                                                                                   

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco