Partizani - Kukësi, futbollistët përplasen fizikisht në tunelin e stadiumit

Partizani - Kukësi, futbollistët përplasen fizikisht në tunelin e stadiumit

08:25, 19/08/2019

Në ndeshjen e djeshme midis Partizanit dhe Kukësit për Super Kupën e Shqipërisë, u panë të gjitha, që nga golat e deri tek grushtet.

Në përfundimin e pjesës së parë Bruno Telushi dhe  Eduart Roca kur po hynin për në dhoma janë përplasur fizikisht mes tyre, duke krijuar një kaos të vërtetë.

Por ndërhyrja e stafeve teknike bëri që  gjithçka të shuhej shumë shpejt.

Nuk dihet pse lojtarët kanë arritur deri në atë pikë me njëri-tjetrin, por sigurisht që bëhet fjalë për një gjest të shëmtuar. Në fakt, gjithçka nisi në fushë gjatë pjesës së parë, kur lojtarët debatuan për një faull dhe ofenduan njëri-tjetrin

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco