VIDEO/ Kukësi barazon takimin, mbrojtja e Partizanit e përgjumur

VIDEO/ Kukësi barazon takimin, mbrojtja e Partizanit e përgjumur

19:48, 18/08/2019

Skuadra e Kukësit ka barazuar gjithçka në ndeshjen kundër Partizanit.

Musta merr një top nga Rroca, dhe i kalon mbrojtjes, shmang edhe Hoxhën dhe me portën e boshatisur nuk e ka të vështirë të shënojë.

Ndërkohë skuadra ndodhen në pushim, pasi pjesa e parë ka përfunduar.

Skuadra po përballen në finalen e Super Kupës së Shqipërisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco