VIDEO/  Esat Mala zhbllokon sfidën, Kukësi ndëshkohet që në minutat e para

VIDEO/ Esat Mala zhbllokon sfidën, Kukësi ndëshkohet që në minutat e para

19:08, 18/08/2019

Partizani ka arritur që të kaloj në avantazh kundër Kukësit.

Esat Mala shënoi për të “kuqt” në minutën e 6 të takimit.

Në fundore, mesfushori i të kuqve, shkon dhe godet me të djathtën, dhe Avdyli ndëshkohet, edhe pse lojtari i Partizanit e kishte mjaft të vështirë në atë kënd për të gjetur rrjetën.

Skuadra po përballen në finalen e Super Kupës së Shqipërisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco