VIDEO/ Ndeshje e 'çmendur' Stamford Bridge, Leicester barazon rezultatin

VIDEO/ Ndeshje e 'çmendur' Stamford Bridge, Leicester barazon rezultatin

18:59, 18/08/2019

Leicester ka arritur të barazoi takimin përballë Chelseat (1-1).

Ka qenë 22 vjeçari Ndidi i marrë nga skuadra e Genk që ka arritur të realizoi me kokë për skuadrën e tij.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco