VIDEO/ Donjet Shkodra 'perlë' nga distanca

VIDEO/ Donjet Shkodra 'perlë' nga distanca

18:01, 18/08/2019

Ish-mesfushori i Kukësit, Donjet Shkodra, po kalon një formë mjaft të mirë në kampionatin e Kazakistanit, me skuadrën e Shakhtar Karagandit.

Mesfushori prishtinas arriti që të shënoi golin e parë për skuadrën e tij, në fitoren e thellë 3-0.

Shkodra realizoi falë një goditje tnga jashtë zone.

Ky ishte goli i tretë në kampionat për 30-vjeçarin, që kur u transferua në Kazakistan në fillim të këtij viti.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco