Chelsea vs Leicester, formacionet zyrtare

Chelsea vs Leicester, formacionet zyrtare

17:03, 18/08/2019

Skuadra e Frenkie Lampard ditën e sotme do të kërkojë fitoren e parë në Premierligë.

Chelsea do të përballet në shtëpi kundër Leicester në orën 17:30.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco