Tirana arrin të fitojë përballë Bylisit, takim që ishte tepër i luftuar

Tirana arrin të fitojë përballë Bylisit, takim që ishte tepër i luftuar

21:56, 17/08/2019

Tirana ka arritur që të fitoi në miqësoren e zhvilluar ndaj skuadrës së Bylisit.

“Bardheblut” fituan me rezultatin minimal 1-0 këtë takim.

Goli për skuadrën kryeqytetase u shënua nga Asion Daja pak çaste para se të mbyllej ndeshja.

Ishte një përballje tepër e luftuar ku nuk munguan rastet e shënimit në të dyja portat. Në fund ishin bardheblutë ata që shënuan, duke regjistruar një fitore,

Kjo fitore vjen përpara fillimit të sezonit të ri dhe i shërben skuadrës së Ardi Memës për të ngritur moralin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco