VIDEO/ Pep Guardiola dhe Kun Aguero debatojnë ashpër midis tyre, gjithçka u kap nga kamerat e stadiumit

VIDEO/ Pep Guardiola dhe Kun Aguero debatojnë ashpër midis tyre, gjithçka u kap nga kamerat e stadiumit

20:11, 17/08/2019

Në ndeshjen që po zhvillohet midis Man Cityt dhe Tottenham ka ndodhur dhe një incident interesant.

Guardiola dhe Aguero u përplasën midis tyre pasi tekniku spanjoll vendosi që ta zëvendësoi.

Mes dyshes pati një debat të ashpër pasi argjentinasi nuk e pëlqeu faktin që Guardiola vendosi që ta zëvendësoi.

Marrëdhëniet midis tyre kanë qenë gjithmonë të ftohta, dhe kjo u pa qartë në ndeshjen e sotme


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco