VIDEO/ Man City - Tottenham, Lucas Moura barazon gjithçka

VIDEO/ Man City - Tottenham, Lucas Moura barazon gjithçka

19:50, 17/08/2019

Tottenham ka barazuar përballë Man Cityt, me anë të Lucas Moura.

Braziliani shënoi një gol me kokë pas një krosimi të Erik Lamelas nga goditja e këndit

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco