VIDEO/ Supergol me rofishatë, Aduriz pritet si hero në dhomat e zhveshjes

VIDEO/ Supergol me rofishatë, Aduriz pritet si hero në dhomat e zhveshjes

15:50, 17/08/2019

Aduriz është pritur si një hero në dhomat e zhveshjes.

Sulmuesi legjendar, shënoi gol të bukur në minutën e 89’ për t’i siguruar fitoren 1-0 Athletic Bilbaos kundër Barcelonës.

Klubi ka publikuar një rrjetet sociale një video të pritjes si hero të 38-vjeçarit në dhomat e zhveshjes.

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco