FOTO/ Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool, Shaqiri mungon sërish!

FOTO/ Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool, Shaqiri mungon sërish!

15:39, 17/08/2019

Pas fitores së thellë në ‘Anfield Road’ kundër Norwich, Liverpool do të kërkojë tre pikë edhe në transfertën e parë këtë sezon kundër Southamptonit.

Pavarësisht dëmtimit, portieri Adrian do të startojë si titullar për Liverpoolin, ndërsa Xherdan Shaqiri edhe një herë do ta nis ndeshjen nga stoli rezervë.

Formacionet zyrtare:

Southampton:

Image

Liverpool:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco