VIDEO/ Lacazette kalon Arsenalin në avantazh

VIDEO/ Lacazette kalon Arsenalin në avantazh

14:11, 17/08/2019

Arsenali ka kaluar në avantazh 1-0 kundër Burnley në ndeshjen që po zhvillohet në “Emirates”.

Në minutën e 13’ ishte sulmuesi, Alexandre Lacazette ai që zhbllokoi rezultatin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco