Pas Coutinhos, Bajerni 'çmendet' në fund të merkatos duke transferuar tjetër lojtar!

Pas Coutinhos, Bajerni 'çmendet' në fund të merkatos duke transferuar tjetër lojtar!

08:46, 17/08/2019

Bayern Munich ka vendosur të ndërhyjë fuqishëm në tregun e transferimeve.

Pas zyrtarizimit të Philippe Coutinhos nga Barcelona, kampionët e Bundesligës po transferon edhe një tjetër lojtar.

Bëhet fjalë për Mickael Cuisance, që vjen nga Borussia Monchengladbach ndërsa lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të klubit.

Cuisance 20 vjeçar, është një nga mesfushorët me rritjen më të madhe në Bundesligë, që pas transferimit në vitin 2017 nga Nancy te Monchengladbach.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco