Wanda Nara çmend ndjekësit me FOTO-t e fundit, reklamon të pasmet ‘bombastike’

Wanda Nara çmend ndjekësit me FOTO-t e fundit, reklamon të pasmet ‘bombastike’

18:36, 15/08/2019

Wanda Nara vazhdon të mahnitë fansat e saj.

Guraja dhe njëkohësisht menaxherja e Mauro Icardi-t ka postuar një tjetër fotografi të nxehtë në Instagram, duke çmendur ndjekësit e saj.

Bukuroshja argjentinase shfaqet me gjithë shkëlqimin e saj në krah të bashkëshortit.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco