VIDEO/ Penallti për Chelsean, ja çfarë bën Jorginho në minutat shtesë të Superkupës!

VIDEO/ Penallti për Chelsean, ja çfarë bën Jorginho në minutat shtesë të Superkupës!

23:08, 14/08/2019

Në “Vodafone Park” të Stambollit po zhvillohet spektakël golash në Superkupën e Europës.

6 minuta pas avantazhit të Liveropoolit, menjëherë ka reaguar skuadra e Chelseas duke barazuar sërish rezultatin në 2-2.

Për blutë realizoi nga pika e bardhë e penalltisë, Jorginho.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco