VIDEO/ Shënon në shtesë, Liverpool në avantazh përballë Chelseas

VIDEO/ Shënon në shtesë, Liverpool në avantazh përballë Chelseas

23:02, 14/08/2019

Liverpooli ka kaluar në avantazh 2-1 në përballjen ndaj Chelseas të vlefshme për Superkupën Europës.

Menjëherë pasi startuan 30 minutat e shtesës, “Redsat” shënojnë sërish me anë të Sadio Manes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco