ZYRTARE/ Flamurtari nuk ndalet në merkato, transferon mbrojtësin nga Kosova

ZYRTARE/ Flamurtari nuk ndalet në merkato, transferon mbrojtësin nga Kosova

22:43, 14/08/2019

Flamurtari ka bërë publike ditën e sotme një tjetër goditje në merkato.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e përfaqësueses së Kosovës U-21, Lirim Mema i cili së fundmi ishte pjesë e klubit gjerman Braushvajg, teksa tashmë do të nisë një kapitull të ri në karrierën e tij.

Mema numëron 11 paraqitje me fanellën e Kosovës, që prej vitit 2011, teksa ka arritur të realizojë edhe 1 gol.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco