VIDEO/ Liverpooli barazon rezultatin ndaj Chelseas në ‘Supercup’

VIDEO/ Liverpooli barazon rezultatin ndaj Chelseas në ‘Supercup’

22:08, 14/08/2019

Me të filluar pjesa e dytë “zgjohet” Liverpooli.

Të besuarit e Jurgen Kloppit kanë barazuar rezultatin 1-1 në përballjen ndaj Chelseas të vlefshme për Superkupën e Europës.

Në minutën e 48’ ishte Sadio Mane i cili nuk gaboi me portën e boshatisur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco