VIDEO/ Vjen goli i parë në Superkupën e Europës, Liverpool - Chelsea

VIDEO/ Vjen goli i parë në Superkupën e Europës, Liverpool - Chelsea

21:40, 14/08/2019

Chelsea ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Liverpoolit në Superkupën e Europës që po zhvillohet në Stamboll.

Në minutën e 36’ Olivier Giroud nuk gaboi duke mposhtur portierin e të kuqve.

Prej disa minutash Chelsea po luan në gjysmëfushën e Liverpoolit duke dominuar lojën me raste të shumta shënimi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco