VIDEO/ Pedro i vetëm përballë portierit, e pabesueshme ku përfundon topi!

VIDEO/ Pedro i vetëm përballë portierit, e pabesueshme ku përfundon topi!

21:35, 14/08/2019

Ende nuk është zhbllokuar rezultati në Superkupën e Europës ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseas që po zhvillohet në Stamboll.

Në minutën e 20’ ishte Pedro i cili kishte rastin e artë për të kaluar blutë në avantazh por topi u ndal nga trau i portës së mbrojtur nga portieri Adrian.

Prej disa minutash londinezët po sulmojnë duke pasur disa raste të pastra për shënim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco