Napoli e Atletico nuk heqin dorë nga James

Napoli e Atletico nuk heqin dorë nga James

20:45, 14/08/2019

Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez.

Pas dëmtimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë mesfushorin kolumbian që u rikthye pas huazimit te Bajerni.

Napoli është duke kërkuar nga Reali ta lejojë kolumbianin të largohet në formë huazimi por deri tani nuk ka asnjë hap konkret.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco