ZYRTARE/ Tjetër largim nga Partizani, mbrojtësi nënshkruan me Prishtinën

ZYRTARE/ Tjetër largim nga Partizani, mbrojtësi nënshkruan me Prishtinën

20:24, 14/08/2019

Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë.

Mbrojtësi veteran është larguar nga Partizani ndërsa një rol të madh për këtë transferim ka luajtur edhe presidenti i të kuqve, Gaz Demi.

Ibrahimi prej 6 vitesh ka veshur fanellën e Partizanit, ndërsa në të kaluarën përveç Prishtinës, ai ka luajtur edhe për Ulpianën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco