Formacionet zyrtare në Superkupë: Liverpool-Chelsea. Klopp bën befasinë me sulmin!

Formacionet zyrtare në Superkupë: Liverpool-Chelsea. Klopp bën befasinë me sulmin!

19:53, 14/08/2019

Sot në orën 21:00 në stadiumin “Vodafone Park” do të luhet Superkupa e Europës ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseas.

Klopp ka surprizuar pasi në sulm ka vendosur të luajë me treshen: Oxlade-Chamberlain, Mane dhe Salah duke lënë në stolin rezervë brazilianin Firmino.

Gjithashtu edhe Shaqiri është në stolin rezervë.

Formacionet zyrtare të dy skuadrave:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco