VIDEO/ Salah gëzon vogëlushin me aftësi të kufizuara

VIDEO/ Salah gëzon vogëlushin me aftësi të kufizuara

11:55, 14/08/2019

Mohamed Salah dhe shokët e tij të skuadrës së Liverpoolit u falën momente të paharrueshme disa fëmijëve me aftësi të kufizuara të Fondacionit të UEFA-s.

24 orë para finales së Superkupës së Europës, egjiptiani kaloi disa minuta me një nga fëmijët që kishte humbur gjymtyrët e poshtme, por jo dëshirën dhe pasionin për futbollin, që ia bën më të gëzueshme jetën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco