Përfundojnë ndeshjet eliminatore në Champions, ja rezultatet dhe surprizat!

Përfundojnë ndeshjet eliminatore në Champions, ja rezultatet dhe surprizat!

23:09, 13/08/2019

Kanë përfunduar ndeshjet eliminatore para fazës së grupeve të Champions Leagues.

Në sy bie kualifikimi i Ajaxit përballë PAOK-ut të cilën e mposhti me rezultatin 3-2, ndërsa APOEL-i ishte surpriza e madhe duke eliminuar Qarabagun.

Gjithashtu edhe Porto u eliminua nga Krasnodar e cila e mposhti me rezultatin 3-2.

Ja të gjitha rezultatet e sotme:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco