VIDEO/ Salah emocionon botën, stërvitet me vogëlushin që i mungojnë këmbët

VIDEO/ Salah emocionon botën, stërvitet me vogëlushin që i mungojnë këmbët

22:13, 13/08/2019

Mohamed Salah është një futbollist i madh si brenda fushës ashtu edhe jashtë saj.

Ylli i Liverpoolit ka bërë një gjest fantastik para ndeshjes me Chelsean, duke u stërvitur me një djalë me aftësi të kufizuara.

Vogëlushi të cilit i mungojnë këmbët, luan saktë me kokë, duke i kthyer topin Salah.

Video emocionuese për të mos u humbur:

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco