Barcelona fiton garën me Realin, zbulohet mega oferta për Neymarin

Barcelona fiton garën me Realin, zbulohet mega oferta për Neymarin

20:38, 13/08/2019

Rikthimi i Neymarit në Barcelonë dikur dukej vetëm ëndërr, por shumë shpejt do të bëhet realitet.

Zyrtarët e klubit spanjoll ndodhen në Paris për të finalizuar marrëveshjen me PSG-në. Barcelona do të ofrojë 100 milionë euro dhe Philippe Coutinho, për të rikthyer Neymarin në “Camp Nou”.

Siç duket Barcelona ka fituar garën me Real Madridin për të nënshkruar me brazilianin 27-vjeçar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco