Kjo FOTO po zbulon klubin e ri të Neymarit, agjenti takon...

Kjo FOTO po zbulon klubin e ri të Neymarit, agjenti takon...

16:55, 12/08/2019

Neymar është akoma edhe më pranë rikthimit në Barcelonë

Kampionët e Spanjës janë favorit për ta rikthyer yllin brazilian që të veshë sërish fanellën katalanase.

Gjatë ditës së sotme, avokati i Neymar është parë duke hyrë në zyrtar e stadiumit Camp Nou për të negociuar marrëveshjen.

Kujtojmë që prej kohësh Neymar është edhe nën objektivin e Real Madridit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco