Ish e dashura e Balotellit tërbon rrjetin me foto 'hot'

Ish e dashura e Balotellit tërbon rrjetin me foto 'hot'

09:53, 11/08/2019

Raffaella Fico ka zgjedhur një frazë për të nxjerr në pah anën e saj seksuale. “Nuk ekziston perspektiva pa dy këndvështrime” ishte shprehja me të cilën ish e dashura e Balotellit ka ngritur temperaturat gjatë ditëve të fundit.

Këto foto të lënë pak vend për imagjinatë.

Raffaella mbetet e freskët dhe joshëse, komplimentet për të, si gjithmonë, nuk mungojnë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco