FOTO/ Largohet presidenti i klubit të Superiores, skuadra në kaos

FOTO/ Largohet presidenti i klubit të Superiores, skuadra në kaos

09:31, 23/07/2019

Luftëtari në kolaps. Në momentin më delikat, atë të ndërtimin të skuadrës dhe nisjes së përgatitjeve për sezonin e ri, presidenti Grigor Tavo ka vendosur të largohet, në pamundësi për t’i përballuar i vetëm shpenzimet e klubit.

Tavo nuk harron pa falënderuar Bashkinë për qëndrimin e saj korrekt.

Image

Tashmë mbetet për t’u parë sesi do të vijojnë ngjarjen në klubin bluzi, nëse Bashkia e Gjirokastrës do të marrë përsipër e vetme të sigurojë mbështetjen ekonomike apo do të afrojë aksionarë të rinj.

Koha nuk pret, Luftëtari duhej të ishte në fushë, ai i sezonit të ri duket i dorëzuar ende pa nisur gara.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco