VIDEO/ Griezmann e nis ters, yjet e ‘Barçës’ tallen me të. Ja pamjet

VIDEO/ Griezmann e nis ters, yjet e ‘Barçës’ tallen me të. Ja pamjet

08:00, 23/07/2019

Për Antoine Griezmann aventura tek Barcelona nuk ka nisur me këmbë të mbarë.

Francezi është bërë ‘objekt’ tallës nga yjet e Barçës.

Fillimisht ishte Dembele ai që i kaloi topin i pari mes këmbëve të 28 vjeçarit.

Nuk ka vonuar shumë dhe më pas Rakitiç tallet me Griezmann duke i kaluar sërish topin mes këmbëve.

Kjo situatë solli të qeshura për Griezmann dhe lojtarët e klubit.

Videoja është shpërndarë masivisht në rrjet ku dhe po merr shumë reagime.  

Shikim të këndshëm të pamjeve:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco