Ka kryer seks me 2 femra njëkohësisht, prostituta zbulon tradhtinë e Rooneyt

Ka kryer seks me 2 femra njëkohësisht, prostituta zbulon tradhtinë e Rooneyt

18:27, 22/07/2019

Nuk kanë fund problemet për Wayne Rooneyn.

Sulmuesi britanik së fundmi është akuzuar së fundmi nga një prostitutë se ka tradhtuar bashkëshorten e tij.

Prostituta, Helen Ud zbuloi në librin e saj se kishte kryer marrëdhënie treshe me lojtarin që aktualisht aktivizohet në Amerikë me klubin e DC. United.

Në autobiografinë e saj, Helen Ud zbuloi se nuk kishte pasur marrëdhënie intime vetëm me sulmuesin anglez, por edhe më dy futbollistë të tjerë të “Djajve të Kuq”.

Gjithashtu prostituta tregon se u pagua nga një lojtar tjetër i Manchester United për të marrë pjesë në orgji në një hotel luksoz.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco