Shtangen të gjithë/ Bale përfundimisht zgjedh klubin e ri, mbërrin në aeroportin e...

Shtangen të gjithë/ Bale përfundimisht zgjedh klubin e ri, mbërrin në aeroportin e...

16:51, 22/07/2019

Tashmë nuk ka më dilema.

Gareth Bale ka mbërritur në aeroportin e Kinës për tu zyrtarizuar transferimin e tij tek skuadra e njohur aziatike, Jiangsu Suning, shkruan SYRI.net.

Sipas medieve uellsiani do të përfitojë një rrogë 35 milionë euro në sezon duke u bërë automatikisht futbollisti më i paguar në kampionatin kinez.

Mediave nuk i ka shpëtuar fotografia e Bales i cili sapo ka zbritur nga avioni.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco