Pikante te Barcelona/ Griezmann: Suarez më ka telefonuar, Messi ende jo

Pikante te Barcelona/ Griezmann: Suarez më ka telefonuar, Messi ende jo

13:58, 22/07/2019

Antoine Griezmann përmbushi ëndrrën për t’u transferuar te Barcelona, ndërsa sulmuesi shprehet se bëri më të mirën që të largohej i respektuar nga Atletico Madrid, si nga tifozët ashtu edhe nga trajneri Diego Simeone.

Francezi ndër të tjera shprehet se Suarez e ka marrë në telefon për ta uruar, ndërsa Messi ende jo. 

“Bëra më të mirën për t’u larguar me respekt, si ndaj trajnerit Simeone, ashtu edhe ndaj tifozëve. Nuk doja keqkuptime nga ime, pastaj pjesa tjetër iu takon atyre. Suarez më ka telefonuar për të më uruar mirëseardhjen, ndërsa Messi ende jo”, deklaroi francezi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco