FOTO/ Partizani-Sherif Tiraspol, çmimet e biletave për sfidën e Europa League

FOTO/ Partizani-Sherif Tiraspol, çmimet e biletave për sfidën e Europa League

13:06, 22/07/2019

Partizani u eliminua nga kampioni i Azerbajxhanit, Qarabagu, në Champions League, por do ta vazhdojë aventurën në Europa League, shkruan Syri.net.

Të enjten në “Selman Stërmasi”, në orën 17:30, të kuqtë do të kenë përballë Sherif Tiraspol, në takimin e parë të turit të tretë të Ligës së Europës.

Klubi i kuq ka publikuar çmimet e biletave për sfidën me skuadrën moldave, ku pjesa e tribunës do të kushtojë 1.000 lekë të rinj, ndërkohë sektorët e tjerë do të jenë të gjithë të përfshirë në çmimin prej 300 lekësh.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco