VIDEO/ Pogba i ‘shkatërron’ karrierën dy lojtarëve të Interit, shiko klasin e francezit

VIDEO/ Pogba i ‘shkatërron’ karrierën dy lojtarëve të Interit, shiko klasin e francezit

18:00, 20/07/2019

Paul Pogba ka dhuruar spektakël në përballjen miqësore ndaj Interit.

Siç shihet në video, Pogba tregoi pse disa tifozë të Manchester Unitedit janë të dashuruar pas tij.

Ai bën për të “vjellë” tre lojtarë të Interit duke dribluar me klas kundërshtarin.

Kujtojmë që Manchester United fitoi me rezultatin 1-0.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco