FOTO/ Reali dhe Barcelona me super-formacione për sezonin e ri

FOTO/ Reali dhe Barcelona me super-formacione për sezonin e ri

23:56, 19/07/2019

Barcelona dhe Real Madridi kanë qenë shumë aktive në merkato me transferimin e lojtarëve të rinj, çka do të thotë se gara për titullin e La Ligës në sezonin 2019-2020 do të jetë edhe më interesante.

Reali është klubi që ka shpenzuar më shumë, 303 milionë euro, ndërsa Barcelona 237 milionë euro.

Rivaliteti pritet të jetë i madh këtë sezon, teksa më poshtë mund të shihni si duken momentalisht Reali dhe Barcelona.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco