FOTO/ Formacioni i Bayern Munchen pas lëvizjeve të merkatos

FOTO/ Formacioni i Bayern Munchen pas lëvizjeve të merkatos

18:37, 19/07/2019

Si në çdo sezon, edhe këtë herë Bayern Munchen është projektuar për të fituar trofe, shkruan Syri.net.

Skuadra bavareze synimin kryesor ka Champions League dhe këtë sezon ka investuar shuma të mëdha për të formuar një ekip që do të rikthejë suksesin europian.

Largimet e veteranëve Ribery, Robben, Rafinha, apo Hummels dhe James Rodriguez duheshin zëvendësuar dhe drejtuesit e klubit i kanë vënë në dispozicion trajnerit Niko Kovac emra të tillë si Pavard, Lukas Hernandez apo Arp.

Me ndryshimet e merkatos së verës, edhe pse pritet të ketë sërish lëvizje, shihni në tabelën e mëposhtme si do të duket Bayerni i sezonit 2019-2020.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco