'Divorci' me Partizanin, mesfushori 26-vjeçar drejt Kukësit

'Divorci' me Partizanin, mesfushori 26-vjeçar drejt Kukësit

13:47, 19/07/2019

Një emër që ka dalë në skenë për t’u afruar në ekipin kuksian ka qenë edhe ai i mesfushorit Ardit Hila.

Lojtari elbasanas, që u largua nga Partizani, është ende pa ekip.Si për ta përforcuar idenë e një afrimi te Kukësi, mesfushori ka qenë dje në stadium dhe e ka parë këtë sfidë nga afër, nën shoqërinë e një miku të tij, shkruan panorama. 

Nuk është çudi që në ditët e ardhshme të kemi diçka konkrete për afrimin e Hilës te Kukësi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco