VIDEO/ Teuta e pafat në pjesën e parë ndaj Ventspils, gjen shtyllën, por jo golin

VIDEO/ Teuta e pafat në pjesën e parë ndaj Ventspils, gjen shtyllën, por jo golin

17:51, 18/07/2019

Teuta po luan në “Niko Dovana” ndeshjen e kthimit të turit të parë të Europa League kundër Ventspils, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, me gjithë rastet e shumta të durrsakëve.

Madje, “djemtë e detit” goditën dhe shtyllën në minutën e tretë, duke qenë të pafat për të shënuar.

Takimi i parë ka përfunduar 3-0 për letonezët dhe në këtë mënyrë durrsakëve u vështirësohet edhe më shumë misioni i përmbysjes, pasi tashmë kanë në dispozicion vetëm 45 minutat e pjesës së dytë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco