FOTO/ Njihu me ish-gruan e Wesley Sneijder, çfarë ka humbur ish-ylli i Realit

FOTO/ Njihu me ish-gruan e Wesley Sneijder, çfarë ka humbur ish-ylli i Realit

13:46, 16/07/2019

Yolanthe Cabau modele dhe aktore holandeze, mbetet një nga femrat me të bukura në vendin e saj.

Ajo është ish-bashkëshortja e Wesley Sneijder, me të cilin thuhet se është ndarë që në muajin mars pas 9 vitesh martesë.

Yoalante dallon pĂ«r pamjen e saj, por nĂ« kĂ«tĂ« foto tĂ« fundit tĂ« postuar nĂ« Instagram, ka tejkaluar veten. Ajo duket tepĂ«r seksi duke shpalosur tĂ« gjithĂ« potencialin e saj erotik, çka i ka bĂ«rĂ« fansat “tĂ« humbin” arsyen.

“ËndĂ«rro pa frikĂ«, dashuro pa limit.” ËshtĂ« ky komenti i Yolanthes, qĂ« ka marrĂ« me mijĂ«ra komplimente.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco